Hikayemiz

Hikayemiz 

Angers (Fransa) da 2009 yılında kurulan şirketimiz Fransada Angers'de 2 adet Mağazası Lyon'da 1 Adet olarak faaliyetlerine başlamıştır. Levent Kutluana Tarafında kurulan Ev Teksitili Mağazaları Kısa Zamanda Türkiye'de  Franchising hizmetlerine başlamıştır.

Dönem trendlerini uygun fiyatlarla evlerinize taşıyarak, hayalinizdeki evi oluşturmanıza yardımcı olma tutkusuyla yola çıkan Evim Paris Home, kısa zamanda evini önemseyen ve dekorasyonu sevenlerin beğenisini kazandı. Klasik Fransız ve Türk tarzının ötesine geçerek, country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınıza huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiren Evim Paris yatak odalarınızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar düşlediğiniz evi oluşturmanıza yardımcı tüm ürünleri beğeninize sunmaya devam ediyor.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleriyle odalarınıza her sezon canlılık ve tazelik vadeden Evim Paris Home’un tasarım ekibi hem sizin için son trendleri takip ederken, aynı zamanda eğitimli satış personelleri ve güler yüzüyle sizi mağazalarında ağırlıyor.

Genel Merkez :

METE İTHALAT VE MEDYA PAZ.LTD.ŞTİ.
21 Rue de Belle Beille, 49000 Angers, Fransa

+0049 3056325489

Türkiye Merkez :

METE İTHALAT VE MEDYA PAZ.LTD.ŞTİ.

Bozkır Sok. Bozkır Apt. No:13 D:1 Selamiçeşme - Kadıköy / İstanbul

Tel    : 0850 346 76 28

Gsm : 0532 449 19 42

E-Posta: bilgi@evimparis.com